Aizvērt logu
Eksportēt PDF
Kopēt URL
Demo URL

Aizvērt
 • SmasungUhd

  Liquid Samsung UHD

  Šo risinājumu var raksturot ar vienu vārdu – Grandiozi! Pateicoties Liquid ekskluzīvai iespējai pielāgoties jebkura izmēra monitoram, reklāma tiek pasniegta ar maksimāli iespējamo efektu, sagrābjot visu lietotāja uzmanību uz šo reklāmas pauzi.

  Andrejs Saldavs, MMS Reactiv Interaktīvo projektu vadītājs
  Lai labāk parādītu to, ka jaunais UHD televizors ir ar izliektu ekrānu un maina vidi, kurā tu atrodies tika izvēlēts inbox.lv Liquid baneris. Jo tas atspoguļoja to, ka visa vide mainās, parādoties pilnā izmērā uz jebkura ekrāna. Un iespēja tajā izvietot video, to paspilgtināja ļaujot izmantot efektus, kas flash banerī nebūtu iespējami.
  Andrejs Saldavs, MMS Reactiv Interaktīvo projektu vadītājs

 • riga black

  Riga Black

  Interaktīvs risinājums, kur mijiedarbība notiek starp centrālo lielo baneri un branding baneri. Lietotājs tiek aicināts “Aizdedzināt pilsētu”, ieslēdzot gaismu. Gaumīgs dizainiskais noformējums un izcila produkta brenda iekļaušana risinājumā.

  Ilja Olijevskis, MEDIACOM digitālās nodaļas vadītājs
  Riga Black® Vodka sauklis ir “Pilsēta atdzīvojas naktī” – mums uzreiz radās vairākas idejas, kā šo saukli iedzīvināt medijos, taču apstājāmies pie risinājuma, kas ļautu lietotājam sajust, ka pilsēta ir dzīvāka un aizraujošāka tieši naktī. Mēs lietotājiem devām iespēju portālā izslēgt gaismu un ieslēgt nakts režīmu, kurā krāsas ir spožākas un var pamanīt, ka dzīve Rīgā atdzīvojas.
  Ilja Olijevskis, MEDIACOM digitālās nodaļas vadītājs

Cenas

Nestandarta risinājumu cena ir atkarīga no vairākiem faktoriem. Katras idejas realizācija prasa dažādus resursus un pieejas, tiek izmantotas dažādas baneru vietas un to kombinācijas mūsu produktos. Tāpēc risinājuma gala cena tiek noteikta individuāli, vienojoties ar projektu vadītāju.

Nestandarta risinājumu izstrāde

Inbox komanda vienmēr ar lielu prieku izskata jaunas idejas un tiešām interesantu reklāmas risinājumu piedāvājums mūsu produktos. Ja Jums ir ideja, droši sazinieties ar kādu no mūsu projektu vadītājiem. Mēs izvērtēsim kādā veidā ideja var tikt realizēta un palīdzēsim gan tehniski, gan ar padomu, kā labāk uzrunāt lietotāju.


© Inbokss SIA, 2020