Aizvērt logu
Eksportēt PDF
Kopēt URL

Aizvērt
 • Tatad Kars!

  Forum cinemas - “Tātad…Karš!’’

  Gaumīga peldošā banera realizācija pastkastē. Lietotājam ieejot savā pasta kastītē notiek sprādziens un caur izdedzināto “caurumu” tiek pasniegta filmas reklāma. Efektīgs reklāmas sākums sagrābj lietotāja uzmanību un liek viņam sagaidīt reklāmas noslēgumu, lai saņemtu maksimālu informāciju par piedāvāto.

  Ieva Cimermane, Inspired Interneta plānotāja
  Ne katrā kampaņā, tomēr ir reizes, kad klienta radošais materiāls ir tik atraktīvs, ka ir vēlme un nepieciešamība iziet ”ārpus rāmjiem” un standarta interneta banera izmēriem. Klienta „Forumcinemas” jaunāko filmu reklāmas kampaņās pārsvarā gadījumu ir pieejams plašs radošo materiālu klāsts, tai skaitā iespaidīgi video baneri, kuros ir iespēja iekļaut daļu no filmas treilera. Filmas „The War” kampaņas uzstādījums bija izmantot video baneri, lai max 15 sekunžu laikā radītu potenciālajos apmeklētājos interesi par jauno filmu un parādītu labākos filmas action momentus. Tā kā mērķa grupa bija 16-34 gadus jauni cilvēki, tad bija nepieciešams izvēlēties mediju, kur iespējams precīzs vecuma targetings, kā arī ir elastīga pieeja attiecībā uz radošu risinājumu izvietošanu. Šādiem kritērijiem lieliski atbilda Inbox.lv. Tika izvēlēts Rich media risinājums portāla Mailbox sadaļā, kad, atverot e-pastu, uz 15 sekundēm virs tā satura tika parādīts kampaņas baneris ar neregulāru formu un video saturu. Kampaņas kvalitatīvie rādītāji – CTR 6.8% bija krietni labāki kā izvietojumiem citos medijos, kas liecina, ka auditorija bija ieinteresēta un izvēlēta precīzi.
  Ieva Cimermane, Inspired Interneta plānotāja

 • Dirol Tornado

  Dirol Tornado

  Interaktīvs baneris, kas aicina lietotāju izsaukt savā pasta kastītē tornado. Pēc klikšķa uz banera no tā izlaužas īsts tornado, sasaldējot visu aiz sevis.

  Andrejs Saldavs, MMS Reactiv Interaktīvo projektu vadītājs
  Dirol centās parādīt, ka tam piemīt svaigums, kas aizrauj elpu. Tas tika atspoguļots ar viesuļa palīdzību. Lai labāk to atainotu virtuālā vidē, jo garšu īsti nevar parādīt mēs nolēmām „spēlēties” ar inbox iekšējo vidi. Banneris ļāva atspoguļot to, ka Dirol izmaina ierasto. Atbrīvojot viesuli, tavas vēstules tiek ar garšas viesuli aizslaucītas prom. Kas ļāva atspoguļot kreatīvo risinājumu un pievērst lietotāju uzmanību netradicionālā veidā.
  Andrejs Saldavs, MMS Reactiv Interaktīvo projektu vadītājs

Cenas

Nestandarta risinājumu cena ir atkarīga no vairākiem faktoriem. Katras idejas realizācija prasa dažādus resursus un pieejas, tiek izmantotas dažādas baneru vietas un to kombinācijas mūsu produktos. Tāpēc risinājuma gala cena tiek noteikta individuāli, vienojoties ar projektu vadītāju.

Nestandarta risinājumu izstrāde

Inbox komanda vienmēr ar lielu prieku izskata jaunas idejas un tiešām interesantu reklāmas risinājumu piedāvājums mūsu produktos. Ja Jums ir ideja, droši sazinieties ar kādu no mūsu projektu vadītājiem. Mēs izvērtēsim kādā veidā ideja var tikt realizēta un palīdzēsim gan tehniski, gan ar padomu, kā labāk uzrunāt lietotāju.


© Inbokss SIA, 2020